Květen 2010

Counter strike 1.6

3. května 2010 v 17:11 hry ke stažení zdarma
Counter Strike je velmi oblíbená až kultovní trojrozměrná akční FPS (First-Person Shuter) střílečka. Hra je primárně určena pro multiplayer, ve kterém soupeří policejní protiteroristická jednotka s teroristy. Counter-Strike má díky svému stáří i nižší systémové nároky než současné FPS střílečky a lze ji tedy bez problémů hrát i na starších počítačích.
FMS-fly model(letadla)

3. května 2010 v 17:08 hry ke stažení zdarma
Bojový simulátor letadel


Crime Life 2

3. května 2010 v 17:04 hry ke stažení zdarma
CrimeLife 2 je akční 3D střílečka, která je inspirována klasickou hrou GTA. Obdobně jako u GTA, i v této hře se hlavní postav vydá na dráhu zločinu. Hráč má dispozici několik druhů zbraní i vozidel a plní zadané úkoly


GTA 2- ke stažení zdarma

3. května 2010 v 17:01 hry ke stažení zdarma
Druhý díl ze série velmi oblíbených akčních her GTA. Stejně jako v prvním dílu i zde hráč z ptačí perspektivy ovládá zločince, který se všemi možnými dopravními prostředky pohybuje po městě a musí plnit různé úkoly zdejších mafiánů. Za jejich splnění pak obdrží finanční prostředky, za které můž přikupovat další potřebné věci. Při plnění úkolů je ovšem nutné nenechat se zatkout nebo dokonce zastřelit policií. Hra je optimalizována i pro fungování na nových počítačích. Druhý díl ze série velmi oblíbených akčních her GTA. Stejně jako v prvním dílu i zde hráč z ptačí perspektivy ovládá zločince, který se všemi možnými dopravními prostředky pohybuje po městě a musí plnit různé úkoly zdejších mafiánů. Za jejich splnění pak obdrží finanční prostředky, za které můž přikupovat další potřebné věci. Při plnění úkolů je ovšem nutné nenechat se zatkout nebo dokonce zastřelit policií. Hra je optimalizována i pro fungování na nových počítačích.


GTA 1-ke stažení zdarma

3. května 2010 v 16:59 hry ke stažení zdarma
Všichni známe,první serii GTA :)Mp3 úprava

3. května 2010 v 14:55
MP3 Cutter je malá, ale užitečná aplikace sloužící k vyřezávání částí v MP3. Vyřezané části lze využít např. jako zvonění do mobilu nebo jako startovací zvuk windows (po konverzi do WAV souboru).

Adema-obeně

3. května 2010 v 14:37 Adema
Adema je rocková skupina pocházející z Bakersfieldu v Kalifornii. Její hudba kolísá někde na rozmezí nu - metalu a alternativu.
Skupina vznikla roku 1998, kdy se sešli zpěvák Mark Chevez, kytaristé Tim Fluckey a Mike Ransom, bassista Dave DeRoo a bubeník Kris Kohls. Skupina se stala známou v roce 2001, kdy vydává své debutové album s názvem Adema. Toto album okamžitě posunulo americkou formaci na špičku amerických hitparád.V této době skupina vystupovala s takovými hvězdami jako Linkin Park nebo Korn. Stává se velmi oblíbenou nejen v zámoří.

Diskografie
  • Adema (2001)
  • Unstable (2003)
  • Planets(2005)
  • Kill the Headlights (2007)